Çilek’ten Vialand’e özel mağaza

Konsept mağazacılık anlayışıyla çocuklara ulaşmaya devam eden Çilek, İstanbul’daki yeni mağazasını Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı olan Vialand’de açtı

Çilek’ten Vialand’e özel mağaza

23 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Çocukların hayalleri kadar odalarını da süsleyen Çilek, Türkiye’de inşa edilmiş ilk tema park olan Vialand AVM’de açtığı, özel tasarlanmış konsept mağazasıyla çocuklarla buluşuyor. Daha önce hiçbir yerde uygulanmamış yepyeni bir konseptle hazırlanan mağazada, vitrinden ürün teşhirine Çilek’in büyülü dünyası yansıtılıyor. BiTurbo araba yatakların yarış rampasında sergilendiği, Black Pirate Köpek Balığı masanın su altı dünyasında teşhir edildiği Çilek Vialand mağazası ile tema parktan çıkan çocuklar eğlenceye devam ediyor. 

Mağazalaşma stratejisi ile büyüyerek, Türkiye’nin dünya markası olduklarını dile getiren Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Vialand AVM ile ilk kez yeni bir konseptte hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Buradaki özgün mağaza konseptini uygun metrekareli diğer mağazalarımıza da uygulamak istiyoruz. Çocuklar bu mağazayı çok sevdi. Bizi yansıtan renkli, eğlenceli, keyifli bir mağaza oldu. Çocukların olduğu her yerde olmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.