Çilek Ukrayna'da yeni anlaşmalar gerçekleştirdi

Çilek Mobilya ilk ihracatını yaptığı Ukrayna’da, Kiev Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, fuarda yeni anlaşmalara imza attı

Çilek Ukrayna'da yeni anlaşmalar gerçekleştirdi

30 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Çilek Mobilya ilk ihracatını yaptığı Ukrayna’da, Kiev Uluslararası Mobilya Fuarı’na katıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çilek, fuarda yeni anlaşmalara imza attı. Ukrayna’nın farklı noktalarında 32 mağazasıyla hizmet veren Çilek, Kiev’de düzenlenen Uluslararası Mobilya Fuarı’nda birbirinden özgün tasarımları ile Ukraynalı katılımcılarla buluştu. Fuara 6. kez katılan Çilek, 102 m2’lik alanda sergilediği tematik tasarımları Bi Concept, Black Pirate, Yakut, Elegant, White Chocolate ve Baby Cotton gibi tescilli koleksiyonları ile fuarın en göz alıcı standı oldu.

Yeni Anlaşmalara İmza Atıldı
Renkli ve eğlenceli standı ile katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Çilek standını, Türkiye Cumhuriyeti Kiev Ticaret Müşaviri Belkıs Gürsel Güleç ziyaret etti. Fuarda yeni işbirlikleri için Ukraynalı yatırımcılarla bir araya gelen Çilek, Ukrayna’nın farklı bölgelerinde yeni mağazalar için önemli işbirliklerine imza attı.

Toplam 35 Mağazaya Ulaşmayı Hedefliyoruz
Ukrayna’nın ilk ihracatlarını yaptıkları ülke olduğunu belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, fuarda Ukraynalı yatırımcılarla bir araya gelerek, yeni anlaşmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Ukraynalı çocuklar tarafından çok sevildiklerini vurgulayan Talha Çilek, başta Kiev olmak üzere, açmayı planladıkları yeni mağazalarla 2014 yılı sonuna kadar Ukrayna’da toplam 35 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.