Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü, Çınar Ev Yapı İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü, Çınar Ev Yapı İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor. Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan proje aile yaşamı için tasarlandı. Esenyurt'ta yüksele proje metrobüse ve E-5'e yakın bir konumda yer alıyor. 

Projenin yüzde 75'i yeşil alanlar için ayrılıyor.   Beylikdüzü Çınar 6 Evleri'nin ev sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, sauna, kameralı güvenlik, kamelya ve güvenlik bulunuyor. Projenin daireleri ise çamaşır odası, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, kiler, balkon ve ısı pay ölçer gibi özelliklere sahip. 

 

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

 

8 bin 200 metrekarelik arsa üzerine kurulan Çınar 6 Evleri 3 bloktan meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 tipinde büyüklükleri 103 metrekare ile 176 metrekare arasında değişen 162 adet daireden oluşan Çınar 6 Evleri projesinde 2+1 daire alanları 85 metrekare ile 99 metrekare arasında, 3+1 daire alanları ise 114 metrekare ile 144 metrekare olarak tasarlanıyor.

Daire sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Çınar 6 Evleri fiyatları 320 bin TL'den başlayıp 600 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. Yatırımcısına yüksek prim sunacak olan Çınar 6 Evleri, hastane, okul, üniversiteler ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

 

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

 

"Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!" Başlıklı Haberin Galerisi

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Çınar 6 Evleri Beylikdüzü!

Firma Bilgisi: Çınar Ev Yapı İnşaat
Proje Bilgisi: Çınar 6 Evleri