Cityscape fırsatlarıyla sürüyor

Cityscape Turkey bireysel yatırımcılar için hazırlanan özel ödeme koşullarıyla yoğun ziyaretçi akınına uğruyor

Cityscape fırsatlarıyla sürüyor

Cityscape Turkey, ikinci gününde de ziyaretçi akınına uğradı. Fuar kapsamında özellikle bireysel yatırımcılar için hazırlanan indirimler dikkat çekti.

Cityscape İndirimleri
Cityscape Turkey kapsamında ziyaretçilere özel indirimler hazırlayan firmalardan biri olan DKY İnşaat, "Yüzde 10 peşin öde, gerisini taşın öde" dahil tüm kampanyalarına ek olarak yüzde 5'lik indirim olanağı sunacak.

Sur Yapı da fuar kapsamında Mirage Rezidans, Exen İstanbul ve Marka Rezidans ve AVM projelerinde yüzde10'luk özel bir indirim uyguladı.Fuara katılım düzeyinin oldukça yüksek olduğunu söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas: "Her ne kadar dünyanın her yerinde bir takım olumsuzluklar yaşansa da İstanbul’un ve Türkiye’nin güvenli liman pozisyonu devam ediyor." dedi. 

Cityscape fırsatlarıyla sürüyor

Cityscape Turkey'e özel bir kampanya hazırlayan Ege Yapı da mevcut yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 5'e varan indirim fırsatı sunduklarını söyledi. Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, fuara yabancı ilgisinin yüksek boyutta yaşandığını vurgulayarak "Başta Körfez Bölgesi olmak üzere, Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerden yabancı yatırımcı ve fonların ilgili olduklarını gözlemliyoruz" dedi

Metal Yapı Konut da fuar kapsamında özel indirimler uygulayan firmaların başında geliyor. Fuar ve indirim kampanyaları hakkında bilgi veren Metal Yapı Konut Satış ve Pazarlama Direktörü Erkon Ortaç:, fuara özel indirim oranlarıyla ziyaretçilerini karşıladıklarını söyledi. 

Siyahkalem de, Cityscape bünyesinde geliştirdiği kampanyalar ile anlaşmalı bankalar aracılığıyla ortalama aylık 60 ay vade için % 0,32 ve 120 ay için % 0,70 oranları geçerli ödeme kolaylığı hazırladı.