"Cityscape'in İstanbul'a gelmesi çok olumlu"

Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun Cityscape Turkey fuarının İstanbul'da olmasının çok değerli olduğunu söyledi.

Citysape Turkey fuarında Elysium Art, Elysium Koşuyolu, Kandilli ve Merter gibi birçok projesiyle yer alan Ofton İnşaat, fuarın ilk anlarından itibaren yoğun bir ilgi gördü. Cityscape’in Türkiye’de olmasını değerlendiren Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, Cityscape’in İstanbul’a gelmesini çok olumlu bulduğunu belirterek, “Cityscape’in Türkiye’ye gelmesi Türk inşaat sektörü açısından çok önemli bir gelişme oldu. Mipim’i de Antalya’ya biz getiririz diye umuyorum. Bu tarz uluslararası etkinliklerin Türkiye’de olması emlak sektörü için çok ciddi önem taşıyor” dedi.

Bu fuarlarda memleketimizin tanıtımını yapıyoruz
Dubai’de düzenlenen Cityscape fuarına da katılarak Türkiye’ye çok olumlu dönen Ofton İnşaat, Türkiye’deki fuarı oradakinden daha değerli buluyor. Altun, “Biz Ofton olarak Dubai fuarına da katıldık, bu tip organizasyonları önemsiyoruz. Memleketimizin ve firmamızın tanıtımını yapıyoruz. Türkiye’deki inşaat sektörünü de tanıtıyoruz. Burada olması tabi ki çok daha avantajlı oluyor bizim için” dedi. Ofton standına ilginin yoğun olduğunu belirten Altun “Henüz fuarın başında olmasına rağmen ciddi bir ilgi var standımıza. Yabancı yatırımcılardan da yoğun ilgi görüyoruz” diye konuştu.  

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat