ClubCard sahibi boya ustası Fiat Fiorino kazandı

Marshall ClubCard sonbahar kampanyasının büyük ödülü Fiat Fiorino otomobil, düzenlenen törenle sahibine teslim edildi

ClubCard sahibi boya ustası Fiat Fiorino kazandı

23 Ocak 2014 / emlakwebtv
“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall’ın düzenlediği Marshall ClubCard sahibi ustalar arasında yapılan çekilişin büyük ödülü olan Fiat Fiorino otomobili Zonguldak’tan Adem Balaban kazandı.

Balaban: “Marshall Boya bugün büyük bir hayalimi gerçekleştirdi”
22 Ocak Çarşamba günü AkzoNobel Marshall’ın Gebze’deki tesislerinde ödülünü Marshall Satış Müdürü Müfit Akgün’den teslim alan Marshall Boya Ustası Adem Balaban, “Yüksek kalitesi ve geniş ürün yelpazesi dışında, boya ustasına sağladığı avantajlar nedeniyle tercih ettiğim Marshall Boya bugün büyük bir hayalimi gerçekleştirdi. Yıllardır büyük bir istikrarla gerçekleştirdiğim Marshall Boya alışverişlerime devam edeceğim. Sadakatimi ödüllendirerek beni güçlendirdiği için Marshall Boya’ya çok teşekkür ediyorum” sözleriyle duygularını ifade etti.

Marshall Satış Müdürü Müfit Akgün, “Marshall Boya’dan alışveriş yaparak, kampanyaya katılan ve otomobil sahibi olan boya ustamızı canı gönülden kutluyoruz ve ailece iyi günlerde kullanmasını diliyoruz. AkzoNobel Marshall her zaman kazandırmaya devam edecek” diye konuştu.

10 yılda, Türkiye’nin dört bir yanından 150 bini aşkın boya ustasına eğitim
Marshall ClubCard ile boya ustalarına yıl boyunca pek çok avantaj ve hediye sunan AkzoNobel Marshall, aynı zamanda eğitime de büyük önem veriyor. AkzoNobel Marshall Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, 2002 yılından bu yana ücretsiz olarak yürütülüyor. Türkiye’nin hemen her yerinden ustanın katılabildiği eğitimler, son derece modern ve eğitime elverişli olarak donatılmış AkzoNobel Marshall’a ait dört merkezde gerçekleştiriliyor.