Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

CFR Yapı imzası taşıyan Colorist Şile satışa çıkarıldı. Colorist Şile fiyatları ise 175 bin TL'den başlıyor

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

CFR Yapı imzası taşıyan Colorist Şile satışa çıkarıldı. Colorist Şile fiyatları  ise 175 bin TL'den başlıyor. Çocuklara yönelik geliştirilen proje Colorist Şile yatırımcı ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Hafriyat çalışmaları başlayan projenin yatırım bedelinin ilk etap için 20 milyon lira, ikinci etap için ise 38 milyon lira olması bekleniyor. 

Colorist Şile fiyat listesi

1+1 daireler 175 bin TL'den,
2+1 daireler 270 bin TL'den, 
3+1 daireler 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

Lansmana özel 40 aya kadar vade fırsatı sunan CFR Yapı, yüzde 30 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulayan firma, evleri en geç 24 ay sonra teslim etmeyi planlıyor. 

2018 yılı Mayıs ayında teslim edilecek olan Colorist Şile'de ''Çocuklar nerde oynasın'' sloganı ile yola çıkıldı. Projede çocuklar için atlıkarınca, macera treni, ahşap evler ve profesyonel yaz okulları bulunuyor. 

Komşuluk ilişkilerini sürdürmek ve çocuklara dolu dolu bir çocukluk sunmak için planlanan Colorist Şile projesi , 17 dönüm brüt alan üzerine 90 konuttan oluşacak şekilde konumlandı. 

Colorist Şile fiyatları 175 bin TL'den başlıyor!

Bahçe katında bulunan evler kendi içerisinde dubleks evlerden meydana geliyor. Yüksekliği 6,50 metre olan konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği 5 metreyi buluyor. 

Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası bulunuyor. Aynı zamanda her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi mevcut. 

Firma Bilgisi: cfr yapı
Proje Bilgisi: colorist şile