Concord İstanbul nerede?

Teknik Yapı Fikirtepe Concord İstanbul projesi ulaşım akslarına oldukça yakın bir noktada inşa ediliyor

Concord İstanbul nerede?

4 Mart 2014 / Emlakwebtv
Teknik Yapı tarafından Fikiretepe’de inşa edilen Concord İstanbul projesi 11 bin 504 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Concord İstanbul Evleri toplam 650 daireden meydana geliyor. Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Teknik Yapı’nın 4 projesinden biri olan Concord İstanbul projesinin özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam ve otopark gibi imkanlar bulunuyor.

Concord İstanbul projesi fiyatları henüz açıklanmazken, Concord İstanbul Evleri 6 blok şeklinde tasarlanıyor ve 2 adadan meydana geliyor. Concord İstanbul satılık dairelerin altında ticari alanlar bulunuyor. Concord İstanbul projesinde ayrıca yüzde 35 yeşil alan için ayrılmışken, Concord İstanbul projesinin 30 ayda tamamlanması planlanıyor. Teknik yapı Concord İstanbul projesi KDV oranını da yüzde 1'de tutuyor. 

Teknik Yapı Concord İstanbul Evleri hakkında detaylı bilgiler basın toplantısında verilecek olup, Concord İstanbul satılık daire fiyatları hakkında bilgileri de ilerleyen saatlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

Concord İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 09

 

Concord İstanbul son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Concord Istanbul