Concord İstanbul Teknik Yapı fiyatlar!

Teknik Yapı tarafından Fikirtepe'de hayata geçirilen Concord İstanbul 354 bin 100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Concord İstanbul Teknik Yapı fiyatlar!

15 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Condord İstanbul Teknik Yapı tarafından Fikirtepe’de hayata geçiriliyor. Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe projesi 11 bin 504 metrekare alan üzerine konumlandırılıyor. Concord İstanbul projesi 1+0’dan 3+1’e kadar dairelerden oluşuyor. Concord İstanbul Evleri yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam, otopark gibi alanlardan meydana geliyor. Condord İstanbul teslim tarihi olarak da 30 ay sonrası veriliyor.

Concord İstanbul fiyat listesi
Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilmekte olup, Concord İstanbul fiyatları 2014 Mayıs ayı itibari ile güncellendi. Buna göre Concord İstanbul fiyat listesi şöyle:

1+1 daireler 354 bin 100 TL,
2+1 daireler 581 bin 100 TL,
3+1 daireler 790 bin TL,

Concord İstanbul ödeme planı
Concord İstanbul Teknik Yapı ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşin yüzde 75 banka kredisi imkanı bulunuyor. Ziraat Bankası ile özel bir kampanyası olan Concord İstanbul satılık daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 0.90 faiz oranı ile 120 ayda ise yüzde 0.99 faiz oranı imkanı sunuyor.

Concord İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 08

Concord İstanbul projesinin detaylarını www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Concord Istanbul