Concord İstanbul

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe satılık daire fiyatları 402 bin 600 TL'den başlıyor

Concord İstanbul

Teknik Yapı Concord İstanbul Fikirtepe’de yer alıyor. 11 bin 504 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Concord İstanbul projesi 1+0’dan 3+1’e kadar konut tiplerine yer veriyor. Concord İstanbul teslim tarihi olarak Eylül 2016 yılı veriliyor. Concord İstanbul Fikirtepe’de toplam 1.175 adet daire bulunuyor. Concord İstanbul satılık daire 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor. Yatırım bedeli 650 milyon TL olan Concord İstanbul Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ediliyor.

Concord İstanbul özellikleri
Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Teknik Yapı tarafından inşa edilen Concord İstanbul daire sahiplerine birçok sosyal donatı sunuyor. Concord İstanbul özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan, spor merkezi, sauna, hamam, otopark yer alıyor. Refah bir yaşam alanı sunan rezidans dairelerde tavan yüksekliği net 2.78 metre olarak dikkat çekerken, otel ve tatil köylerinde olduğu gibi kanal tipi klima sistemi, oda ve salonlarda hazır olarak teslim edilmesi planlanıyor.

Concord İstanbul fiyatları ve ödeme planı
Son güncellemelere göre Concord İstanbul fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 402 bin 600 TL,
2+1 daireler 644 bin 100 TL,
3+1 daireler 875 bin 700 TL.

Concord İstanbul ödemeleri ise yüzde 10 indirim ve 0.94 ile 0.95 faiz oranları şeklinde yapılıyor. Concord İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisinde yüzde 10 indirim uygulanıyor ya da firma bünyesinde yüzde 50 peşin yüzde 50 firma 12 ay senet imkanı sağlıyor.

Concord İstanbul nerede?
İstanbul Anadolu yakası Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Concord İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup; metro, Marmaray gibi ulaşım akslarına da oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

-E5 karayoluna paralel ve (E5’e direkt çıkış yapılacağına yönelik planlamalar var),
-İki metro durağı arasındaki mesafe yaya olarak 5 dakika,
-1. ve 2. köprü bağlantılarına araçla 15-20 dakika,
-Hem denize hem de İstanbul’un en işlek caddesi Bağdat’a komşu.

Concord İstanbul iletişim bilgileri
Web: www.concordistanbul.com
Telefon: 444 10 08

Proje Bilgisi: Concord Istanbul