Cordella Kartal fiyatları

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Kayıhan Yapı ve Scon Yapı imzası ile yükselen Cordella Kartal fiyatları 279 bin TL'den başlıyor

Cordella Kartal fiyatları

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Kayıhan Yapı ve Scon Yapı imzası ile yükselen Cordella Kartal fiyatları 279 bin TL'den başlıyor. İnşaat çalışmaları başlayan Cordella Kartal projesinde peşin ödemelerde yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor. 

Atalar'da kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Cordella Kartal projesinin 2017 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire seçenekleri ile toplamda 215 dairenin yer aldığı Cordella Kartal projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi sosyal donatılar yer alıyor. 

 

Cordella Kartal fiyatları

Cordella Kartal fiyatları ve ödeme seçenekleri

Lansmanda yüzde 12 fiyat avantajı sağlayan Cordella Kartal fiyatları, 3.600 TL’den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıkıyor. Projede 1+1 daire fiyatları 279 bin TL, 2+1 daire fiyatları 436 bin TL, 3+1 daire fiyatları 649 bin TL'den başlıyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 8 ilave indirim imkanıyla birlikte, 24 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi ve yüzde 25 peşin kalanı 120 aya kadar banka kredili ödeme seçenekleri de mevcut. Kentsel dönüşüm nedeniyle fiyatlarda uygulanan yüzde 1 KDV oranı da yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında. 

Adalar ve deniz manzarasına hakim olan proje, metro, marmaray ve sahil yoluna 2 dakika mesafede konumlanıyor. Kartal Eğitim Hastanesi ve Anadolu Adalet Sarayı'na ise oldukça yakın bir konumda. Lüks detaylara yer verilen Cordella Kartal projeside kiralık daire fiyatlarının 1.500 TL'nin üzerinde olması bekleniyor. 

 

Cordella Kartal fiyatları

 

 

"Cordella Kartal fiyatları " Başlıklı Haberin Galerisi

Cordella Kartal fiyatları

Cordella Kartal fiyatları

Cordella Kartal fiyatları

Cordella Kartal fiyatları

Firma Bilgisi: Kayıhan Yapı - Scon Yapı
Proje Bilgisi: Cordella Kartal