Corridor Rezidans nerede

İstanbul’un yeni prestij alanı Corridor projesi, içinden geçen bulvarıyla iki ana caddeyi birbirine bağlıyor. Peki Corridor Rezidans nerede konumlanıyor?

Corridor Rezidans nerede

emlakebtv
İstanbul’un yeni prestij alanı Bahçelievler’deki Corridor, içinden geçen bulvarıyla iki ana caddeyi birbirine bağlıyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olma yolunda gelişen Bahçelievler’de, Basın Ekspres Yoluna 1,2 km mesafede, inşası tamamlanan ve faaliyete geçen Başakşehir-Otogar metro hattı üzerinde yer alan Kirazlı istasyonuna 1,5 km yakınlıkta, değerli bir yatırım bölgesinin tam ortasında yer alıyor. İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük havaalanı olan Atatürk Havaalanı’na ve Türkiye’nin önemli medya kuruluşlarına, iş ve sanayi merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkıyor.

Corridor Rezidans’da yaşam 2014 yılı sonunda başlayacak
Yaşamın 2014 yılı sonunda başlayacağı projede, yatayda ve dikeyde değişik blok yapılarında yer alan 1+0’dan 4+1’e kadar zengin daire seçenekleri ve de alışveriş çarşısında yer alan farklı tipteki ticari alanlar hem oturumcu hem de yatırımcılar için güzel fırsatlar sunuyor.

Corridor Rezidans nerede
Corridor, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, Metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor.
Corridor, İstanbul’da yatırım için lüks konutların yapılmaya başlandığı ve hızlı bir değişimin yaşandığı Bahçelievler bölgesinde bulunuyor. TEM, E-5 ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığının oluşturduğu ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Corridor aynı zamanda yaşamak için de seçkin bir ortam.


Daha Büyük Görüntüle

Corridor Rezidans hakkında detaylı bilgi için: www.suryapicorridor.com.tr