Creavit Uni Banyo Mobilyası özellikleri

Fonksiyonel tasarımıyla alışılmış, klasik banyolara veda niteliğinde olan Uni, ıslak mekanlara özel bir kişilik ve kimlik kazandırıyor

Creavit Uni Banyo Mobilyası özellikleri

3 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Creavit Uni Banyo Mobilyası, banyoda yenilik meraklılarının favorisi olacak gibi görünüyor. Yazıya hayat veren tipografinin gücü, bu dinamik tasarımın çıkış noktası oluyor. Ürünün mat siyah lake ve mat beyaz lake gövdesi, özel cam baskı kapaklarla tamamlanıyor. Tasarımın başarısı özellikle kapaklarda kendini gösteriyor. Tipografinin görsel gücünü yansıtan özel tasarım dolap kapakları yaratıcılık, estetik ve farklılığı tek bir üründe birleştiriyor. Beyaz üzerine siyah harfler kullanılarak tamamen yazıyla bezenmiş kapaklar, banyolara görsel bir şölen getiriyor. Sıra dışı tasarımıyla banyo keyfinize keyif katacak bu takım 105 cm’lik alt modül ve boy dolabı ile 60cm led aynadan oluşuyor. Geniş depolama alanı sunan dolaplar banyo keyfi için gerekli tüm detayları bir araya getiriyor. Yeni nesil banyoların vazgeçilmezlerinden olan ayna üzerindeki dokunmatik led aydınlatma ise pratik kullanım ve estetik görünümüyle banyonuza vazgeçemeyeceğiniz bir konfor katıyor. Hayalinizdeki mükemmel banyoyu oluşturmaya yardım eden yaratıcı dokunuşlarla banyonuza modern bir hava getiren Creavit Uni Banyo Mobilyası’nın uyumlu Creavit lavabo ve armatürle kullanılması öneriliyor.

Creavit’in yıllarca genç kalacak, yeni nesil banyo mobilyası Uni, banyolara getirdiği pozitif enerji ve dinamizmiyle stil sahipli kullanıcıların incelikli zevkini yansıtıyor. Gücünü yaratıcı tasarımından alan Creavit Uni ile size sadece kendinizi şımartmak kalıyor.  Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin yüzde 40’ını ihraç eden marka, Portekiz’den Çin’e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor. Creavit bünyesinde Amerika’ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, Türkiyeli bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.