Daire Kartal'da lansman öncesi fırsatları

Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde lansman öncesinde vade farksız ödeme seçenekleri hazırladı

Daire Kartal'da lansman öncesi fırsatları

Bodur Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Daire Kartal projesinde lansman öncesi fırsatları başladı. 30 Nisan'a kadar Daire Kartal'dan ev almak isteyenlere vade farksız ödeme seçenekleri sunulacak. 

Daire Kartal'da lansman öncesi fırsatları sürüyor
Kale Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bodur Gayrimenkul'ün imzasını taşıyan Daire Kartal projesinde lansman öncesi fırsatları sürüyor. Çağdaş mimari formu ve iç dekorasyondaki özenli işçilik ile dikkat çeken Daire Kartal projesinde 30 Nisan'a kadar sürecek bir kampanya uygulanıyor. 

Daire Kartal projesi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Daire Kartal'da 30 Nisan'a kadar vade farksız ödeme
Kampanya kapsamında Daire Kartal'dan ev almak isteyenlere hiç peşinat ya da vade farkı ödemeden cazip ödeme koşullarıyla sahip olma olanağı sunuluyor.  

Daire Kartal projesi
Daire Kartal
’, mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak büyük ilgi görüyor. Monoblok ve rezidans konseptiyle inşa edilen proje, Kale garantisi ve güvencesi ile sunuluyor.

2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Daire Kartal projesi 27 katlı bir bloktan meydana geliyor. Daire genişliklerinin 61 metrekare ile 160 metrekare araında değiştiği Daire Kartal'da toplam 195 adet daire bulunuyor. 

Daire Kartal porjesi, Yatacık metro istasyonuna yürüme mesafesinde ve Pendik Marina'ya ise 12 kilometrelik uzaklıkta hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Bodur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Daire Kartal