Daire Kartal'dan ev alanlara 1 yıl araba hediyesi

Bodur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Daire Kartal projesinde özel bir kampanya başladı. Projeden konut satın alanlara daire tiplerine göre farklı modellerde 0 kilometre araçlarda 1 yıl kiralama ayrıcalığı sunuluyor.

Daire Kartal'dan ev alanlara 1 yıl araba hediyesi

Bodur Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Daire Kartal projesi, konut alıcısının karşısına özel bir kampanya ile çıkıyor. Kampanya kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere satın aldıkları dairenin tipine göre değişen modellerde araçlarda 1 senelik kiralama avantajı sunulacak. 

Daire Kartal'dan daire alanlara taşıt fırsatı

Kale Grubu şirketlerinden Bodur Gayrimenkul, Anadolu Yakası'nın merkezi noktalarından Kartal'da inşa ettiği Daire Kartal projesinde özel bir kampanyaya başladığını duyurdu. "Aracını peşinat yap hem aracını hem evini yenile" fikri hayata geçirilen kampanya kapsamında 1+1 konut tercih eden vatandaşlara sıfır kilometre Nissan SUV modeli Qashqai bir yıllık kiralama ayrıcalığı ile sunulacak. Diğer taraftan 2+1 tipi konut satın alanlar ise Mercedes'in CLA modelini yine aynı koşullarda kullanma şansına sahip olacak. 

 

Daire Kartal'dan ev alanlara 1 yıl araba hediyesi

 

Daire Kartal'da özel ödeme koşulları

İstanbul konut sektörünün en hareketli pazarlarından biri olan Kartal'da hayata geçirilen Daire Kartal'da 60 ay vadeli satın alımlarda yüzde 0'a varan avantajlar sunuluyor. Projede daire fiyatları ise 299 bin TL'den başlıyor. Özgün mimarisi ve Adaları tam karşıdan gören deniz manzaralı yaşam birimlerine sahip Daire Kartal, sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. Yakacık Metro İstasyonu'nu 350 metre uzaklıkta yer alan proje, Kartal Metro İstasyonu'nun ise 950 metre uzağında konumlanıyor. Daire Kartal, Bostancı'ya 12, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13, Kadıköy'e 22, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Aile yaşamı için tasarlandı

Yüksek tavanlı, kullanışlı balkonları, konforlu ve ferah yaşam alanlarından oluşan Daie Kartal, hem yatırım hem de oturum amaçlı alım yapmayı düşünen alıcılar için özel fırsatlar barındırıyor. Projede çekirdek aileler için de ideal seçenekler sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Bodur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Daire Kartal