Daire Kartal'ın yeni daireleri satışa çıktı

Yeni dairelerin satışa çıktığı Daire Kartal'da fiyatlar 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Daire Kartal'ın yeni daireleri satışa çıktı

Yeni dairelerin satışa çıktığı Daire Kartal'da fiyatlar 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bodur Gayrimenkul imzası ile hayat bulan Daire Kartal projesinde merakla beklenen yeni daireler satışa çıktı.

4 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Daire Kartal 26 katlı tek bloktan meydana geliyor. 174 adet konutun yer aldığı Daire Kartal projesinde alanları 40 metrekare ila 105 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer veriliyor. 

Daire Kartal fiyat listesi 279 bin TL'den başlıyor. Yüzde 20 peşinat ile konut sahibi olunabilen projede 0,70 faizle 120 aya kadar vadelendirme fırsatı da sunuluyor. 

Teslimlerinin Eylül 2017'de yapılması planlanan Daire Kartal projesi sakinlerine açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, plates ve yoga salonu, çocuk oyun alanları, özel aktivite ve oyun odaları, cafe, otopark ve güvenlik gibi olanaklar sunuyor. 

Daire Kartal nerede? 

Kartal'da E-5'in yanında yükselen Daire Kartal projesi Yakacık metro durağına 350 metre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 13 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Bodur Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Daire Kartal