Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den!

İstanbul Maltepe'de 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den başlıyor

Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den!

İstanbul Maltepe'de 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den başlıyor. Toplam 254 adet rezidans ve ev-ofisin yer aldığı Dap Adam Kule 1+0 ve 1+1 konutlardan oluşuyor. Dap Adam Kule satılık daire alanları ise 46 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiyor. 

Adalar manzarası, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası ve kameralı güvenlik gibi sosyal imkanların bulunduğu Dap Adam Kule projesi 27 katlı tek kuleden meydana geliyor. Projenin ilk 8 katında ofis ve home ofislere yer veriliyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. Adam Kule'de ofisler isteğe bağlı olarak birleştirilebiliyor.

Aralık 2017'da teslim edilmesi planlanan Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den başlayıp 720 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 48 ay fısır faiz ile vade fırsatı sunuluyor. Yüzde 66'sı satılan Dap Adam Kule kiralık daire fiyatları henüz bilinmiyor. 

İstanbul Dragos'ta mimari formunu insandan alarak tasarlanan Adam Kule projesi Dap Yapı imzası taşıyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların tercihi olan projede satışların yüzde 30'u yabancılar tarafından gerçekleşti. Projede ofislerin ise yüzde 66'sı lansman sonrasında kısa sürede satıldı. 

A plus niteliklerde ofislerin yer aldığı Dağ Adam Kule projesinin bölgenin çehresini değiştirmesi bekleniyor. Maltepe Rekreasyon Projesinde olan yakınlığı ile yatırımcısı için cazip bir proje olması bekleniyor. 

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule