Dap Artan Para nedir?

Dap Artan Para 20 bin TL peşinat ve günde 52 lira ile geleceğe yatırım imkanı sağlıyor

Dap Artan Para nedir?

28 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Dap Yapı 20 bin TL peşinat ve günde 52 lira ile geleceğe yatırım imkanını konut alıcılarına sunuyor. Bu sisteme ise “DAP Artan Para” diyor. Dap Artan Para’yı Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şu şekilde açıklıyor:
Alıcı ve yatırımcılar, beğendikleri markalı konut üreticilerini dikkatli takip ederlerse pek çok avantajı yakalama şansı bulurlar. Dap Yapı olarak, müşterilerimize yeni ve daha çok kazandıracak enstrümanlar sunmak üzere arayışlarımızı sürdürüyor, yeni modeller üzerinde çalışıyoruz. Gelirini maksimize etmek isteyenler için çeşitli finansal alternatifler geliştiriyoruz.

Değişen yatırım ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına geliştirdiğimiz “DAPARTANPARA”, gelecekteki hayalleriniz için para biriktirdiğiniz bir hesaptır; yani, Dap Yapı'daki kumbaranızdır. 20 bin TL peşin vererek ve günde sadece 52 TL ödeyerek rezidans/otel sahibi olabilir; Rotana'nın işletim sistemiyle kullanmadığınız dönemde kiraya vererek gelir elde edebilir, 8-12 yılda kendini amorti etmesiyle kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. 2014'ü neredeyse stoksuz kapattık. Çoğu geçtiğimiz yıl başlayan inşaatlarımızın bitme aşamasına geldiğini ve şimdiden yüzde 35-65 oranında prim yaptığını gören alıcı ve yatırımcılarımızın kazancını katladık.

Yurt içinde, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden, yurt dışından da Suudi Arabistan, Dubai, Katar gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz geliyor. İç piyasada, dolar birikimini bozdurup gayrimenkul edinmeye yönelik bir hareket var. Yabancı alıcılar açısından ise döviz-TL dalgalanmaları yüzünden hayli avantajlı rakamların söz konusu olduğu bir dönemdeyiz. Dap Burgu, Dalga, Tango ve Vazo Kule projeleri “oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilen dairelerin sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde ediyorlar.

İster ev ister otel, üstelik “bedava”
Dap projeleri, Fener'den başlayıp Tuzla'ya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor. Yoğun ziyaretçi trafiğinin yaşandığı bölgede, geçici konaklama talebinin yanı sıra (haftalık, aylık, yıllık) uzun süreli konaklama ihtiyacının oluşması stüdyo tipi rezidans daireleri öne çıkarıyor. Projeler, bu yönüyle bölgenin nitelikli konaklama ihtiyacına yanıt veriyor. Kalite ve hizmet açısından beş yıldızlı otellerin konforuna sahip olan projeler, sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora her türlü kompleksi bünyesinde barındırarak sıcak ev ortamı sunuyor. Mobilyalı ve 24 saat oda servisli dairelerin her biri muhteşem çevre manzarasına hakim. Kurumsal yönetim sistemiyle, satın alıp kullanmak da, kiraya vermek de, yatırımı avantaja dönüştürecek şekilde amorti ediyor. Satın alırken 13-15 yıl kabul edilen amortisman süresi 8-12 yıla düşerek maksimum kazanç sağlıyor.

20 bin peşinat, günde sadece 52 TL
Hali hazırda bir birikiminiz varsa ve bu birikiminize belirli bir süre boyunca ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyorsanız gayrimenkul aradığınız yatırım aracıdır.
20 bin TL peşin vererek ve günde sadece 52 TL ödeyerek, anahtarı çevirip girebileceğiniz rezidansınızda konforu doyasıya yaşarken, artan paranızla Dap dünyasında sürpriz ve ayrıcalıklar sizi bekliyor olacak. Dapartanpara, geleceğe yatırım yapmayı yük olmaktan çıkararak, arzuladığınız hayat standardına kavuşmanızı sağlayacak.