Dap İ Ofis fiyatları

Dap İ Ofis fiyatları lansman dönemi metrekaresi 5000 TL olarak belirlendi.

Dap İ Ofis fiyatları

emlakwebtv
Dap Yapı, Z Ofis ve Bumerang ofis projelerine bir yenisi daha eklendi: Dap İ OFİS.
Kağıthane’de merkezi lokasyonuyla dikkat çeken İ Ofis’te, “bedava ofis” konsepti devam ediyor. Yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor.

69 adet bağımsız bölüm satışa çıktı

8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı) projede, büyüklüğü 52-197 metrekare arasında 56 adet ofis alanı ile
43-129 metrekare arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.

DAP İ Ofis fiyatları
Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Bölgede metrekare satış fiyatları 5000 USD civarında seyrederken İ Ofis’in lansman dönemi fiyatı metrekaresi 5000 TL olarak belirlendi.

DAP İ Ofis nerede?
Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane’de, Çağlayan’da yükselen İ Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan İ Ofis’ten Çağlayan Adliyesi’ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere çok yakın konumda yer alıyor.

DAP İOfis İletişim;

444 33 39
www.dapyapi.com.tr