Dap Yapı’dan Acıbadem’e yeni proje! Ruhsat alındı!

Dap Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın değerli bölgesi Acıbadem’de inşa edeceği yeni projesi için ruhsat işlemlerini tamamladı

Dap Yapı’dan Acıbadem’e yeni proje! Ruhsat alındı!

Dap Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın Üsküdar ilçesine bağlı Acıbadem bölgesinde yeni bir yaşam alanı inşa edecek. Ruhsat işlemleri tamamlanan proje, önümüzdeki günlerde ön satışa sunulacak.

Butik konseptte tasarlanan Dap Yapı Acıbadem projesi, 4 katlı bloklarda toplam 307 adet daire ve 48 adet ticari birim olmak üzere toplam 352 adet bağımsız bölümden meydana gelecek.

Toplam 17 bin 237 metrekarelik arazi alanı üzerinde yükselecek olan Dap Yapı Acıbadem projesinin, detayları ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Projenin fiyat listesi ve ödeme planı da o zaman açıklanacak. 

Üsküdar Barbaros’taki Validebağ Korusu’na komşu konumda hayat bulacak olan Dap Yapı Acıbadem projesi, 1137 ada 26 no'lu parsel ve 1138 ada 27 no'lu parsel olmak üzere 2 parsel üzerinde yer alacak.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz proje ile ilgili şöyle konuştu;

“ Acıbadem’in en değerli arazisi de burası. Buraya butik konut projesi yapacağız. Su buraya çok uzak o yüzden marina getiremeyeceğiz ancak su ve yeşili bol olacak. Anadolu Yakası’nın en oturulabilir projesini hayata geçireceğiz. Bu arsa, o bölgede proje yapılacak en büyük arazi” dedi.

Firma Bilgisi: Dap Yapı