Dayanışma ile ev sahibi yapıyor

Alt ve orta gelir grubunu, geliştirdiği ‘El Birliği’ sistemi ile ev sahibi yapan Eminevim’in patronu Emin Üstün, konut alma hayalini nasıl gerçeğe dönüştürdüklerini emlakwebtv.com’a anlattı.

Geliştirdiği ‘El Birliği’ sistemi ile adından söz ettiren Eminevim, alt-orta gelir grubunun yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sunduğu kolay ödeme seçenekleri ile ev hayalini gerçeğe dönüştüren Eminevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, dayanışma ile insanları ev sahibi yapmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.  

Eminevim’in El Birliği sistemiyle, gayrimenkul fiyatını belirleyen müşteri peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden kendine uygun olan sistemi seçerek 60 aydan 120 aya kadar ödeme vadesi ile konut alımı için adım atmış oluyor. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda o gruptaki kişi sayısını yansıtırken, yapılan ödemeler ile gruptaki tüketiciler her ay bir daire parası biriktirmiş oluyor. Birikmiş olan bu rakam noter huzurunda yapılan çekilişler ile her ay bir gayrimenkul alımı için kullanılarak tüketicilerin el birliği ile konut sahibi olmasına kaktı sağlıyor.   

Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, geliştirdikleri sistemi ve gelecek planlarını emlakwebtv.com izleyecileri için anlattı.