Dedeman'ın Moskova oteli Nisan'da açılacak

Dedeman Hotels&Resorts International, Moskova'da hayata geçirdiği Park Dedeman Izmailovo Moskova'nın açılışını Nisan ayında yapmaya hazırlanıyor

Dedeman'ın Moskova oteli Nisan'da açılacak

Dedeman Grubu'nun Moskova'daki ilk oteli Park Dedeman Izmailovo Moskova Nisan ayında açılacak. Dünyanın en eski ve büyük metrolarından sayılan Moskova metro ağının Izmaylovskaya istasyonuna 1,5 km mesafesinde, dünyaca ünlü Kızıl Meydan'a ise altı metro durağı uzaklıkta bulunan Otel, kültür, sanat, ticaret ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Park Dedeman Izmailovo Moskova
Dedeman Grubu'nun 2015 yılında açacağı ilk otel olan Park Dedeman Izmailovo Moskova, 110 adet superior odada sunduğu yüksek standartlar ile misafirlerine konforlu bir ortam sağlıyor. Ayrıca; otel odalarının tümünde kablosuz internet bağlantısı, çalışma masası, çay ve kahve ikramı, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, ütü ve ütü masası, uydu ve sinema kanalları ile güvenlik kasası bulunuyor.  

Dedeman'dan 2015'e hızlı giriş
Moskova projesiyle birlikte 2015'e hızlı bir başlangıç yapmayı planladıklarını söyleyen  Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya: 'Merkezi konumuyla dikkat çeken otelimiz Moskova'da Dedeman kalitesini ve kültürünü yansıtacak. Park Dedeman Izmailovo Moskova'da misafirlerimize konfor odaklı bir deneyim sunmanın yanı sıra, onları geleneksel Dedeman misafirperverliğiyle ağırlayacağız. Dedeman Grubu'nun 16'ıncı oteli olma özelliğine sahip Dedeman Park Izmailovo Moskova'nın, bölgedeki konaklama sektörüne yeni bir renk katacağına yürekten inanıyoruz.' dedi.

Park Dedeman Izmailovo Moskova

Toplantı ve etkinlikler için uygun konum
Park Dedeman Izmailovo Moskova'da bulunan Moskova ve Saint Petersburg adlı toplantı odaları TV, DVD oynatıcıları, projeksiyon sistemleri ile son teknoloji ses ve ışık ürünleriyle donatıldı. Farklı türde etkinlikler için isteğe göre tasarlanabilen otelin iki adet toplantı salonları 127 ve 64 m2'den oluşuyor.

Park Restoran'da Türk mutfağı esintileri
Park Dedeman Izmailovo Moskova'da bulunan 140 kişi kapasiteli Park Restoran, Türk mutfağından lezzetler sunuyor. Ferah tasarımı ve minimalliği şıklıkla birleştiren atmosferi ile Park Restoran, farklı mutfak lezzetlerine açık olanların şehirdeki adresi olacak.

Park Bar
Tasarımın ve şıklığın adresi olan Park Bar, Park Dedeman Izmailovo Moskova otelin lobisinde bulunuyor. Rahat ve sıcak atmosferi olan Park Bar'da, Türk tatlıları eşliğinde dünyaca ünlü Türk kahvesi sunuluyor.