Demir İnşaat Dubai Emlak Fuarı'nda

Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projeleriyle Dubai Uluslararası Emlak Fuarı'na katılacak

Demir İnşaat Dubai Emlak Fuarı'nda

Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projeleriyle, 30 Mart - 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dubai Uluslararası Emlak Fuarı'na katılacak. Fuarda projeleri ile Türkiye'yi de temsil edecek olan Demir İnşaat, dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan bu fuarda yabancı yatırımcılarla bir araya gelecek.

Demir İnşaat'tan Dubai Emlak Fuarı kararı
60'ın üzerinde ülkeden 20 binin üzerinde yatırımcıya ev sahipliği yapacak fuar özellikle yabancıya satış konusunda önemli fırsatlar barındırmaktadır. Konuyla ilgili olarak konuşan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir,

'Ülkemizin ihracat konusunda radikal hedefleri olduğu hepimizin malumu. Demir İnşaat olarak yurtdışında tanıtım ve pazarlama faaliyetleri içersinde olmayı önemsiyoruz. Yabancıya yapılan her satış, ülkenin ihracatına yapılan bir katkıdır. Bu katkı ise havayolu şirketlerinden mahalle esnaflarına kadar çok geniş bir yelpazede herkese fayda salayan bir ticari ilişkinin ilk adımıdır. Çünkü ev sattığımız kişiler vakitlerinin önemli bir kısmını Türkiye'de yaşayarak geçiriyorlar.' dedi.

Yabancıya satış 10 milyar dolar sınırını aşabilir
Türkiye'nin bugün telaffuz edilen yabancıya satış rakamlarından kat be kat daha fazlasını yapabilecek bir konumda olduğuna işaret eden Hamit Demir, fuarlarda yabancı yatırımcılarla kurulacak sıcak bağlantılarla Türkiye'nin yabancıya satış rakamlarının 10 milyar dolarlar seviyesinin üzerine taşınabileceğini de sözlerinde vurguladı.

İnşaat sektörünün önde gelen markası Demir İnşaat da yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören ve yoğun yatırım alan Demir Romance ve Demir La Vida projeleri ile 30 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan Dubai Uluslararası Emlak Fuarı'nda yerini alacak. Ortadoğu, Avrupa, Asya-Pasifik bölgesinden inşaat şirketlerini, bireysel yatırımcıları ve sektöre yön veren kuruluşları bir araya getiren Dubai IPS'in bu yıl 20 bin ziyaretçi çekmesi bekleniyor. Dubai Emlak Düzenleme Kurumu (RERA) himayesinde gerçekleşen ve dünyanın her yerinden, üst düzey katılımcıların izlediği Dubai Uluslararası Emlak Fuarı'nda (IPS), uluslararası alanda en yüksek katılımı Türkiye'nin gerçekleştirmesi bekleniyor.

Firma Bilgisi: Demir Inşaat