Demir İnşaat'a Dubai'de büyük ilgi

Demir İnşaat Dubai'de düzenlenen International Property Show 2016'dan önemli iş bağlantılarıyla döndü

Demir İnşaat'a Dubai'de büyük ilgi

Dubai'de gerçekleştirilen Property Show 2016'ya katılan Demir İnşaat'a, fuar süresince yoğun ilgi gösterildi. Üç gün boyunca devam eden etkinlik süresince Dubai Emiri ve Birleşim Arap Emirlikleri Başkanı Mohammed Bin Rashid Al Maktoum'un da bulunduğu önemli misafirleri ağırlayan Demir inşaat, 17 satış sözleşmesine de imza attı. 

Demir İnşaat Dubai'de önemli isimleri ağırladı
Dubai'de organize edilen International Property Show 2016 fuarına geçtiğimiz yıl da katıldıklarını ve bu süreçte de yoğun ilgi gördüklerini söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, üç gün boyunca standın önemli isimleri ağırladığını söyledi. Demir, Dubai Emiri ve Birleşik Arap Emirlikleri Başkanı Mohammed Bin Rashid Al Maktoum'un da aralarında yer aldığı çok sayıda ziyaretçiyi ağırladıklarını belirterek:

"Dubaililerden dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilere kadar farklı profildeki yatırımcılarla 17 satış sözleşmesine imza attık. Bununla birlikte Dubai’nin önde gelen işadamlarından gelen ticari anlaşma isteklerini de değerlendirmeye aldık.” ifadelerini kullandı.

Demir Anatolia'ya yoğun ilgi
Özellikle Demir İnşaat'ın yeni projesi Demir Anatolia'ya lansman öncesi fırsatları nedeniyle yoğun ilgi gösterildiğini belirten Hamit Demir: "Daire sahipleri memnuniyetlerini ve elde ettikleri kazançları yeni ziyaretçilere bizzat aktararak mutluluklarını paylaştılar" dedi.

"

Firma Bilgisi: Demir Inşaat