Denge Konuralp 3 Projesi!

Denge İnşaat Mimarlık tarafından İstanbul Kadıköy'de hayata geçirilen Denge Konuralp 3 projesi fiyatları 1 milyon 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Denge Konuralp 3 Projesi!

Denge İnşaat Mimarlık tarafından İstanbul Kadıköy'de hayata geçirilen Denge Konuralp 3 projesi fiyatları 1 milyon 600 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede toplam 22 adet daire bulunuyor. 

4 bin 45 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan Denge Konuralp 3 projesi 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Denge Konuralp satılık daire büyüklükleri ise 128 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanan Denge Konuralp 3 projesi 13 katlı tek bloktan meydana geliyor. Denge Konuralp 3 projesinde güvenlik ve kameralı güvenlik özellikleri yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Denge Konuralp 3 fiyatları ise 1 milyon 600 bin TL ile 2 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Denge Konuralp 3 projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Denge Konuralp 3 kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı ise henüz belirlenmedi. 

Fenerbahçe'de yükselen proje, kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Proje kat karşılığı yapılıyor. 2+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı Denge Konuralp 3 projesinde üst katlardaki dairelerden deniz manzarası izlenebiliyor. 

Oturum amaçlı tercih edilen Denge Konuralp 3 projesi Bağdat Caddesi'ne yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje tamamlandığında yatırım amaçlı ev alanlar yüksek prim sağlayabilecek. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun koşullarda inşa edilen Denge Konuralp 3 projesi teslimleri 2018 yılı Ocak ayında yapılacak.

Firma Bilgisi: Denge İnşaat Mimarlık
Proje Bilgisi: Denge Konuralp 3