Denge Yapı’nın Mahal’leri burada

Mahal Sancaktepe’de 2+1 daireler 144 bin 100 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 164 bin 50 liradan başlıyor

Denge Yapı’nın Mahal’leri burada

5 Şubat 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un en hızlı gelişen ve en çok değer artışı yaşanan lokasyonlarından Sancaktepe’de Denge Yapı tarafından inşa edilen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da daireler hızla tükeniyor. Cazip fiyatlarıyla dikkat çeken her iki proje de daire teslimleri 2014 yılı Aralık ayında başlıyor.

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın Sancaktepe’nin tam kalbinde yer aldığını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Yapımı devam eden metronun faaliyete geçmesiyle birlikte Sancaktepe’den İstanbul’un herhangi bir yerine ulaşım dakikalar içinde mümkün olacak” dedi. 

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın 4 bin yataklı Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6 dakika uzaklıkta yer aldığını ifade eden Bayram, “Bu nedenle her dönem prim yapacak bir projeden ev almak isteyenler bizi tercih ediyor. Her iki projemizden yatırım için alanların yanı sıra oturmak için alan çok sayıda kişi var” diye konuştu.

Yüzde 5 peşinatla ev fırsatı
Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunduklarını belirten Abdullah Bayram, “Kampanyamız ay sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5’ini ön ödeme şeklinde alıyoruz. Daire bedelinin yüzde 20’lik tutarını ise 24 ay sonra yani ev tesliminde istiyoruz. Ertelenen bu yüzde 20’lik peşinata herhangi bir vade farkı da uygulamıyoruz. Ayrıca ev sahipleri yüzde 5’lik ön ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir ara ödemede de bulunmuyor. Kalan yüzde 75’lik kısım için ise anlaşmalı bankadan 12-120 ay arası kredi kullanılabiliyor.” açıklamasını yaptı.

“KDV değişikliğinden etkilenmedik”
Ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 5’lik ödeme kampanyasının her iki projede de geçerli olduğunu belirten Bayram, “Projelerimizde ruhsat 1 Ocak 2013’ten önce alındığından KDV değişikliğinden hiçbir şekilde etkilenmedik. Bizde KDV yüzde 1” dedi.  İki projeye ait fiyat listeleri ise şu şekilde:

Mahal Sancaktepe Daire tipi / Başlangıç fiyatı

2+1

144.100 TL

3+1

230.550

Mahal Sancaktepe Ada Daire tipi / Başlangıç fiyatı

2+1

164.050 TL

3+1

248.950 TL

Firma Bilgisi: Denge Yapı