Deniz olmadı, Ankara’ya plaj geliyor

‘Ankara’ya deniz getireceğim’ sözü gerçek olamadı ama Sinpaş GYO, İncek Life’la Ankara’ya güzel bir plaj kazandıracak

8 Kasım 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Bir dönem siyasetçilerin ağızlarından düşürmediği bir söz vardı: ‘Ankaraya Deniz Getireceğim’. Bu söz hiçbir zaman gerçek olmadı. Son dönemlerde de yine siyasetçilerin ağzından bu sözü işitir olduk. Geçtiğimiz günlerde İstanbul ve Bursa’da su konsepti ön plana çıkan projeler gerçekleştiren Sinpaş GYO’nun İncek Life projesinin tanıtım toplantısı vardı. Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik de “Ankara’ya  deniz getiremedik, ama İncek Life’la Ankara’ya plaj getiriyoruz” dedi.

Erol Evgin’in reklam yüzü olduğu, Sinpaş GYO’nun İncek Life projesi düşük yoğunluklu yapılaşması, geniş yeşili ve plajıyla dikkat çekiyor. Ömer Faruk Çelik, İncek Life projesini tanıtırken “Siyasetçiler eskiden ‘Ankara’ya deniz getireceğiz’ derlerdi. Biz de Ankara’ya deniz getirebilir miyiz dedik ama siyasetçiler gibi getiremedik. İncek Life’ta güzel bir plaj yaptık. Güzel bir biyolojik gölet yaptık. İnsanlar biyolojik gölette yüzecekler, plajda güneşlenecekler” diye konuştu.

Sinpaş GYO, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk de proje maketi başında, projenin detaylarını anlattı.

Aynı zamanda Yüksek Mimar olan, İncek Life’ın reklam yüzü Erol Evgin’de, yeşille maviyi buluşturan İncek Life projesini çok beğendiğini söyledi. 

 

İNCEK LİFE PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN www.inceklife.com

SİNPAŞ GYO VE PROJELERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN www.sinpasgyo.com