DKY Business Kartal Projesi!

DKY İnşaat'ın İstanbul Kartal'da hayata geçireceği DKY Business Kartal projesi teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor

DKY Business Kartal Projesi!

DKY İnşaat'ın İstanbul Kartal'da hayata geçireceği DKY Business Kartal projesi teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor. 23 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan DKY Business Kartal projesi toplam 100 adet ofisten meydana geliyor. Projede ofis büyüklükleri 105 metrekare ile 931 metrekare arasında değişiyor. 

DKY Kartal teslim tarihi olarak Aralık 2017'yi veriyor. Deniz manzarası, kameralı güvenlik, restoran, güvenlik, kafe, kapalı otopark gibi sosyal alanların bulunduğu DKY Kartal projesi ofislerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

DKY Kartal projesinin ofis bloğu olarak yükselen DKY Business tek bloktan meydana geliyor. Projede modüler sistemle ofisler birleştirilebiliyor. DKY Business Kartal'da normal ofislerin yanı sıra tripleks ofis seçenekleri de bulunuyor. 

DKY Business Kartal ofis fiyatları ise 913 bin TL ile 8 milyon 703 bin TL arasında değişiyor. Projede yüzde 10 peşinat ile kalan yüzde 30 bedel teslimde ödeniyor. Geri kalan yüzde 60 için ise banka kredisi kullanılabiliyor. 

DKY Kartal'ın ofis bloğu olacak proje DKY Business Kartal ismi ile satışa çıkarıldı. Bölgenin iş merkezi olmayı hedefleyen DKY Business Kartal projesinde ön talep sürecinde yüzde 50'si rezerve edildi. Proje deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 

Metro Cash&Carry Market'in yanında yükselen DKY Business Kartal projesi E-5, sahil yolu ve TEM'in birleşiminde yer alıyor. Projede ofis bloklarında kafe, restoran, yeme içme alanları, fitness gibi özellikler yer alacak. DKY Business Kartal tamamlandığında ise metrekare birim kirasının 4-5 bin TL arasında olması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY Business Kartal