DKY İnşaat Kartal projesi fiyatları!

DKY İnşaat Kartal projesi fiyatları metrekare bazında minimum 3 bin 900 TL'den başlıyor

DKY İnşaat Kartal projesi fiyatları!

DKY İnşaat tarafından 220 milyon dolar yatırım bedeli ile İstanbul Kartal'da hayata geçirilen DKY Kartal projesinde konut, ofis ve alışveriş alanlarına yer veriliyor. Projenin 2017 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

21 bin 600 metrekarelik arazi alanı üzerinde inşa edilen DKY İnşaat Kartal projesi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasını görecek şekilde konumlanıyor. Projede toplam 331 adet konuta yer veriliyor.

2+1 daire tipinde 6+1,5 daire tipine kadar çeşitli seçenekler sunulan DKY İnşaat Kartal projesinin 23 bin metrekarelik kısmı ofis alanı olarak tasarlanıyor. Bunun yanı sıra 7 bin metrekarelik yaşam parkına da yer veriliyor.

İçerisinde Metro Gross Market bulunan DKY İnşaat Kartal projesinin ayrıcalıkları arasında; su kanalları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurları, açık ve kapalı kullanımlı havuzlar ve fitness center ile her daireye 2 araçlık otopark mevcut.

DKY İnşaat Kartal projesi fiyatları!

DKY İnşaat Kartal projesi fiyatları metrekare bazında 3 bin 900 TL'den başlıyor. Daire fiyatları minimum 385 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 oranında indirim yapılıyor.

DKY İnşaat Kartal projesinden konut satın almak için yüzde 25 peşinat verildiği taktirde kalan tutar için 24 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor. Bir başka ödeme planına göre, yüzde 5 peşinatla da konut satın alınabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat