DKY İnşaat projeleri Emlak Konut kampanyasına dahil!

DKY İnşaat, Emlak Konut GYO’nun dev kampanyasına DKY Ada, DKY Kartal ve Lokum Evler projeleri ile dahil oluyor

DKY İnşaat projeleri Emlak Konut kampanyasına dahil!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın ekonomiye tam destek sağlamak için başlattığı dev kampanyasına DKY İnşaat projeleri de dahil oluyor. Kampanya kapsamında DKY İnşaat’ın DKY Ada, DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde uygun ödeme seçenekleri ile satışlar yapılıyor.

Emlak Konut GYO kampanyasına göre; daire bedelinin yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, kalan yüzde 80’lik tutar için ise; ya 120 aya kadar yüzde 0,70 sabit vade farkı uygulanıyor. Ya da 120 aya kadar Tüfe’li satış alternatifinden yararlanılabiliyor.

DKY Ada projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde hayat buluyor. Projede 2+1’den 3+1,5’a kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. 2+1 tipindeki dairelerin fiyatı ise minimum 334 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

DKY Kartal projesinde 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 tipinde daireler bulunuyor. 7 dönümlük dev yaşam parkına yakın mesafede olan proje, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim konumu ile dikkat çekiyor.

Lokum Evler projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın Tuzla Aydınlı bölgesinde hayat buluyor. Mimar Mutlu Çilingiroğlu imzası taşıyan proje, 52 bin 116 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. Yüzde 67’lik kısmı yeşil alan olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 742 adet daire yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat