DKY On Kağıthane fiyat listesi

Kişiye özel ödeme seçenekleri ile ev sahibi olabileceğiniz DKY On Kağıthane fiyat listesini derledik...

DKY On Kağıthane fiyat listesi

DKY İnşaat imzası ile İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de hayat bulan DKY On projesi 7 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Toplam 205 adet konutun yer aldığı DKY On Kağıthane projesinde alanları 57 metrekare ile 86 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede şu an sadece 1+1 daire satışları devam ediyor. 

Proje, Kağıthane'deki kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Beşler Sucuk fabrika arazisi üzerinde konumlanıyor. DKY On Kağıthane projesinin teslim tarihine kadar yüzde 50 oranında prim yapması bekleniyor. 

DKY On Kağıthane fiyat listesi

DKY On Kağıthane fiyat listesi

DKY On Kağıthane fiyat listesine göre 1+1 daire fiyatları 620 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede Mart 2018'de teslimlerin yapılması planlanıyor.

DKY On Kağıthane fiyat listesi

Buçuklu balkon tasarımı

200 milyon TL yatırım değerine sahip olan projede konutlar balkonlu olarak tasarlanıyor. DKY İnşaat, DKY Kartal projesi ile başladığı buçuklu balkon tasarımına bu proje ile devam ediyor. Açılıp kapanır balkonlar, ek yaşam alanı olarak da kullanılabilecek. 

Zengin sosyal alanlar

Kağıthane DKY On  projesinin sosyal olanakları içerisinde; yüzme havuzu, güvenlik, otopark, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş alanları ve peyzaj alanları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: DKY On Kağıthane