DKY Sahil projesinde çalışmalar başladı

DKY İnşaat, yeni projesi DKY Sahil'de çalışmalarına başladı. Proje denize komşu ilk parselde, panoramik adalar ve deniz manzaralı dairelerden oluşacak.

DKY Sahil projesinde çalışmalar başladı

DKY İnşaat yeni projesi DKY Sahil'in inşaat çalışmalarına başladığını duyurdu. 12 kilometrelik Kartal Sahil yolu üzerinde ve denize komşu ilk parselde hayata geçirilen DKY Sahil, panoramik deniz ve adalar manzaralı dairelerden meydana gelecek. Projede geniş sosyal olanaklara da yer verilecek. 240 milyon TL'lik yatırım değerine sahip proje toplam 138 adet daire yer alacak. 

DKY Sahil projesi

DKY İnşaat, DKY Sahil projesinde inşaat ruhsatının alınmasının ardından hafriyat çalışmalarına başladı. Kartal sahilinde inşa edilmekte olan proje 5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek. Kartal Sahil Yolu'nun denize komşu ilk parselinde hayata geçirilecek DKY Sahil, panoramik deniz ve adalar manzaralı dairelerden oluşacak. Projedeki daire tipleri ise 2+1.5'tan başlayarak 4+1.5 tipine kadar değişiklik gösterecek. Denize 20 metrelik bir noktada konumlanan DKY Sahilde daireler 128 metrekare ile 328 metrekare arasında değişecek. Projede toplam daire sayısı ise 138 adet olacak. 

240 milyon TL'lik proje 2019'da teslim edilecek

Bünyesinde geniş yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu alanları yanında yüzme havuzu gibi sosyal olanaklara yer verecek olan DKY Sahil'in 2019 yılında tamamlanması bekleniyor.  Projerir Anadolu Yakası'nın en prestijli konut yatırımlarından biri olması bekleniyor. DKY Sahil 240 milyon TL'lik yatırımı ve denize 20 metrelik mesafesiyle de dikkat çekiyor. 

10 farklı daire tipi

Kesintisiz Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip daielerden oluşacak DKY Sahil, 10 farklı tipte daire seçeneği ile dikkat çekiyor. Proje İstanbul Anadolu yakasının toplu ulaşım lokasyonları ve hastane, AVM; üniversite ve eğitim kurumlarına da komşu bir konumda yükselecek. Kartal'da ulusal ve uluslararası firmaların yönetim merkezleri, bankaların gelişim üsleri Tuzla Tersanesi ve Kartal Adalet Sarayı gibi noktalara da çok yakın bir noktadu bulunan projeye özel ödeme fırsatları da hazırlandı.

DKY İnşaat'tan özel ödeme fırsatları

DKY Sahil'den konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri de belirlendi. Buna göre yatırımcıya 60 ay vade farksız veya 120 aya varan vadelerle yüzde 0.45'luk faiz seçenekleri sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 11'lik indirime ek yüzde 9 indirim sunulacak. Böylece peşin alımlardaki indirim yüzde 20'ye ulaşmış olacak. Diğer taraftan DKY finansmanı bünyesinde de yatırımcıya peşin fiyatına 18 ay taksit olanağı sunulacak. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Sahil