Doğtaş 2014 yılı stratejisini ve hedeflerini paylaştı

50’inci yılında Türkiye mobilya sektöründe lider marka olmayı hedefleyen Doğtaş bu hedefe yönelik çalışmalarına hızla devam ediyor

Doğtaş 2014 yılı stratejisini ve hedeflerini paylaştı

16 Ocak 2014 / emlakwebtv
Çanakkale Biga’da yer alan üretim tesislerinde yapılan gezide çalışanlarla bir araya gelen Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Davut Doğan, 2014 yılı stratejisini ve hedefleri paylaştı.

Doğan: “2014 yılını müşteri memnuniyeti ve ihracat yılı olarak ilan ediyoruz”
Fabrikada konuşma yapan Davut Doğan: “2014 yılını müşteri memnuniyeti ve ihracat yılı olarak ilan ediyoruz. Bu yıl da çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek ve yeni başarılara her birlikte imza atacağız. Bundan sonraki hedefimiz, sektörde liderlik koltuğuna oturmak. Birlikte olmak bir başlangıç; birlikte kalabilmek ise ilerleme getirir…’’ felsefesiyle dünya markası olma yolunda çıktığımız bu yolculukta, emeği geçen Doğtaş Ailesinin tüm bireylerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Doğan: “Değişime inanıyoruz, markamızı geleceğe taşıyoruz”
Şirket çalışanlarının “Değişime inanıyoruz, markamızı geleceğe taşıyoruz” yazılı dev pankart üzerine attıkları imzalar; çalışanların değişime inandıklarını ve şirketi geleceğe taşıma konusunda taahhütte bulunduklarını sembolize ediyor.