Doğtaş Mobilya’dan Saraybosna’ya yeni mağaza

Mobilya sektöründe global bir marka olma yolunda önemli adımlar atan Doğtaş Saraybosna’da 1.500 metrekarelik mağazasının açılışını yaptı

Doğtaş Mobilya’dan Saraybosna’ya yeni mağaza

Mobilya Sektörünün Türkiye’deki en önemli firmalarından Doğtaş, Saraybosna’da  bin 500 metrekarelik genişliğe uzanan Doğtaş Exclusive Konsept mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Bosna Herksek Dış Ticaret ve Ekonomik İlişkiler bakan Yardımcısı Mithat Saliç ve Büyükelçi Yardımcısı Halil Ümit Cemaloğlu’nun da katıldığı açılışta bir konuşma yapan Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, firmanın büyüme stratejisini sürdüreceğini söyledi.

Doğtaş: Türkiye’nin en büyük mobilya ihracatçısı
Firmanın büyüme stratejisi doğrultusunda Avrupa, Asya, Afrika ve arap ülkelerinde önemli mağaza açılışları gerçekleştirdiklerini söyleyen Doğan:

“Bugün, Türkiye mobilya sektörünün en büyük ihracatçılarından biriyiz. Tüm çalışmalarımızda müşteriyi işin merkezine alan yaklaşımımızla, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine; teknolojimiz ve inovasyon kabiliyetimiz; kaliteli, dayanıklı, konforlu ve özgün tasarımlarımızla çözümler sunuyoruz...” dedi.

Doğan, Aralık ayı içerisinde yurt dışında 6 yeni satış noktasını daha hizmete açacaklarını vurgulayarak, İngiltere’nin en başarılı şirketi olarak Doğtaş’ın seçilmesinin de markanın yurt dışında başarıyla temsil edildiğini gösterdiğini söyledi. Doğan:

“Açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızın Saraybosna halkına, buradaki vatandaşlarımıza ve Doğtaş ailesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.