Doğtaş'tan spora destek sürüyor

42 yıl önce Çanakkale Biga’da temelleri atılan Doğtaş, Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı sponsorluğuna bu yıl da devam ediyor

Doğtaş'tan spora destek sürüyor

16 Eylül Salı günü Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nın tüm oyuncuları, sponsorluk sözleşmesini imzalamak üzere Doğtaş’ın Biga’da bulunan fabrikasını ziyaret etti. 

Fabrika gezisi öncesi gerçekleşen imza törenine; Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale Belediyesi Spor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, Doğanlar Yatırım Holding ve Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan, Doğanlar Yatırım Holding Başkan Yardımcısı ve Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Doğan ve Doğan Türkmen’le beraber Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nın tüm oyuncuları katıldı.

Törende konuşma yapan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan: “Çanakkale’nin en önemli markalarından Doğtaş bizim de gözbebeğimiz. Başarılarını takip ediyor ve mutluluk duyuyoruz. Çanakkale’yi voleybolda temsil eden bir takıma Çanakkaleli bir firmanın destek vermesi önemli. İlk defa geçen yıl birinci ligde mücadele veren takım zor bir yıl geçirdi. Ligde tcrubeli takımlar var. Olabildiğince mücadele ettik ve başarıyla ligi bitirdik. Bu sene yeni oyuncularla daha güçlü bir yıl olacak. Oyuncularımızın formalarında taşıdıkları markayı tanımalarını istedik. Doğtaş Fabrikasını gezip bilgi alacaklar. Biga’da da kızları spora ve özellikle voleybola teşvik edelim. Doğtaş’a bugünkü daveti için çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun.” dedi.

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, “Doğtaş her geçen gün büyüyor ve yeni başarılara imza atıyor. Biz de Biga adına bu başarılarla gurur veriyor. Spora desteğin yanında birçok konuda yardımlarını biliyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta da Bosna’da yaşanan sel felaketine yardım tırlarını gönderdi. Voleybol takımına vermiş olduğu destek için de teşekkür ederim.” dedi.

Çanakkale Belediyesi Spor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan: “Zorlu bir ligde mücadele ediyoruz. Geçtiğimiz yıl çok zorlu bir dönemdi ama ligde kalmayı başardık. Bu sene ligi daha iyi bir noktada bitirmek istiyoruz. Doğtaş gibi kuruluşların bizi desteklemesi çok sevindirici. Bugün bizi fabrikalarında misafir ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” 

Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Biga TSO Başkanı Şadan Doğan: 'Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’na bildiğiniz gibi geçen yıl sponsor olmuştuk. Bu yıl da desteğimiz devam ediyor. Eğitim, sağlık, kültür sanat ve spora olan desteklerimizi ve sosyal faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Rahmetli Babamız adına Erkek Öğrenci Yurdu, Annemiz adına Kız Meslek Lisesi yaptırdık. Ayrıca anaokulları projemiz var. Şirketimizin temellerini atan Rahmetli Babamız adına bu Pazar anma gününe hepinizi davet ederim. Bayan voleybol takımımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.'

Doğanlar Yatırım Holding ve Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Doğan: '42. yılındaki Doğtaş bu yıl sektörün çok üzerinde bir büyüme yaşıyor. Yurtiçi ve yurtdışında 200’ün üzerinde Doğtaş Exclusive mağazamız bulunuyor. Doğtaş tasarımları ve öncü yaklaşımıyla sürekli takip edilen bir marka konumunda. Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. Önümüzdeki günlerde Londra’da 4. mağaza açılacak. Bünyemizdeki Kelebek Mobilya ise bu yıl 80. yılında. Kelebek mutfakta da çok iyi bilinen ve projeli işlerde çok başarılı bir marka. Holding tarafında inşaat sektöründe ciddi işler yapıyoruz. Çanakkale’de yaptığımız AVM’nin 10 Ekim’de açılışı planlanıyor. İstanbul’da 5 yıldızlı 2 otel projemiz var. Enerji sektöründe de yabancı ortaklarla çalışmalar devam ediyor. Gıdada Kufta markamız büyümeye devam ediyor.'  dedi.

Fabrika gezisinin ardından tüm konuklar Kufta’da yemeğe davet edildi.