Doğyap Holding inşaatta da iddialı

Çanakkale’de hayata geçirdiği Troy Park AVM inaatında sona yaklaşan DoğYap, İstanbul merkezli konut, plaza ve iş merkezlerinde boy göstermeye hazırlanıyor.

Doğyap Holding inşaatta da iddialı

1972 yılında eri mobilya, enerji ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren Doğanlar Yatırım Holding, İstanbul’da da boy göstermeye hazırlanıyor. 20 yılı aşkın zamandır DoğYap ile inşaat alanında çalışan Holding, yakın zamanda hayata geçireceği projelerle kentsel dönüşüm sürecine dahil olmayı planlıyor.

Yatırıma bölgemizden başladık, İstanbul’da devam edeceğiz
Gayrimenkul geliştirmenin mülkiyet esaslı, kentsel dönüşümün ise insan odaklı çalışmalar olduğunu vurgulayan Doğanlar Yatırım Holding İnşaat Grup Başkanı İsmail Doğan, “Çanakkaleli bir firma olarak öncelikle bölgemize yatırım yapmak istedik. Çanakkale Troy Park AVM inşaatını bitirmek üzereyiz. Ayrıca yine DoğYap olarak bölgemizde bir kız meslek lisesi ve yurt yaparak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışladık” dedi. Yakın dönemde kentsel dönüşüm projeleri ile fark yaratacaklarına değinen İsmail Doğan, Doğanlar Yatırım Holding’e bağlı şirketlerin tüm inşaat ihtiyaçlarını karşılayan DoğYap’ın İstanbul merkezli prestijli konut, plaza ve iş merkezleri gibi alanlara da yatırım yapmayı planladığını açıkladı.

Sosyal sorumluluk çalışmaları ve sağlık, kültür, sanat, çevre, eğitim alanında hayata geçirdikleri sayısız  projelerle bilinen Doğanlar Holding bünyesinde, Doğtaş, Kelebek, Kufta gibi önemli markalar bulunuyor.