Dreamlife Konutları'na büyük ilgi

185 bin TL'den başlayan fiyatlarla görücüye çıkan Dreamlife Konutları, kısa süre içinde yüzde 60 ön talep topladı

Dreamlife Konutları'na büyük ilgi

Şubat ayı boyunca lansman dönemine özel 185 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkan Dreamlife Konutları, kısa süre içinde yüzde 60 ön talep topladı.

Dreamlife Projesi
İnt.Avrasya ve Reform İnşaat tarafından hayata geçirilen Dreamlife Projesi kış dönemine rağmen, lokasyon ve uygun fiyatlardan ötürü oldukça ilgi gördü. 

Metrekare Fiyatı 3 bin TL
İnt.Avrasya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye bağlantısına çok yakın mesafedeki projenin, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayışında olan müşteri grubuna hitap ettiğini söyledi. 1+1, 2+1 ve 3+1 normal kat daireler ile farklı büyüklükte bahçe ve çatı dublexlerinin yer aldığı Dreamlife Konutları Çekmeköy'de dairelerin ortalama metrekare fiyatı 3 bin TL'yi buluyor.

Dreamlife Projesi

Son 35 daire
İnt.Avrasya ve Reform İnşaat tarafından, mülkiyeti kendilerine ait toplam 4 bin m2 arazi üzerine konumlanan Dreamlife Konutları Çekmeköy'de sahibini bekleyen 35 daire kaldı. Lansman döneminde bir ay gibi kısa bir sürede  yüzde 60 ön talep toplayan proje, İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni yatırım gözdesi Çekmeköy Alemdağ mevkiinde, hem orman ile içiçe hem de şehir merkezine ve ana artellere erişimin çok kolay olduğu bir bölgede konumlanıyor. İçerisinde; kapalı otopark, açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları yer alan Dreamlife Konutları Çekmeköy'ün daire teslimleri ise 2016 yılı sonunda planlanıyor.