Dumankaya'dan D planı

Dumankaya'nın herkesi ev sahibi yapmayı planladığı D Planı Kampanyası Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve hi-Fit projelerinde geçerli

Dumankaya'dan D planı

Dumankaya'nın herkesi ev sahibi yapmayı planladığı D Planı Kampanyası Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve hi-Fit projelerinde geçerli olacak.

D Planı hi-Fit projesinde
17 adet kat bahçesinde yoga'dan, golf'e, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi hizmeti sunan hi-Fit projesinden ev sahibi olmak isteyenler  D Planı'nda yer alan farklı hizmet paketlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Yanı sıra tüketiciye 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve peşin ödemelerde yüzde 15 indirim gibi avantajlar da sunuluyor.

Dumankaya-D Planı

Ritim İstanbul ve D Planı
Dumankaya İnşaat, D Planı'nda bulunan "kira ve aidat garantisi", "iade garantisi", "ev güncelleme", "kredi taksidi ödeme güvencesi", "ilave garanti teknik süresi" gibi farklı hizmetlerin yer aldığı paketleri ücretsiz olarak sunuyor. Ayrıca daire sahipleri, 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve peşin ödemelerde yüzde 12 indirim gibi avantajlardan da yararlanabiliyor.

Dumankaya Mozik'te D Planı imkanları
 keyfini sunacağı; çeşitli dış cephe özelliklerindeki ve mimari tarzlarındaki binaları uyumla bir araya getiren Dumankaya Mozaik projesinde daire sahibi olmak isteyenler, D Planı'nın "kira ve aidat garantisi", "iade garantisi", "ev güncelleme", "kredi taksidi ödeme güvencesi", "ilave garanti teknik süresi" gibi hizmetlerinin yer aldığı farklı paketleri ücretsiz olarak seçebilecek. Ayrıca kampanya kapsamında, 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve peşin ödemelerde yüzde 10 indirim gibi avantajlar da sunuluyor.