Dumankaya Fikirtepe fiyat bilgileri!

Dumankaya Fikirtepe fiyat bilgileri henüz açıklanmamış olup, proje özelliklerini haberimiz detayından görebilirsiniz

Dumankaya Fikirtepe fiyat bilgileri!

Dumankaya Fikirtepe fiyat bilgileri değinmeden önce Dumankaya Fikirtepe projesi ile ilgili detaylara bakalım. Dumankaya Fikirtepe son durum detayları ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmıyorken, Dumankaya Fikirtepe projesinin 505 adet daireden meydana geleceği biliniyor.

Dumankaya Fikirtepe fiyatlardan önce Dumankaya yatırım bedeli açıklandı. Dumankaya Fikirtepe son durum detayları arasında yer alan bilgilere göre Dumankaya Fikirtepe projesi için ruhsat alındı. Çalışmaları hızla devam eden Dumankaya Fikirtepe yatırım bedeli olarak 385 milyon lira verildi.

16 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan Dumankaya Fikirtepe projesi ile ilgili olarak Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şu açıklamalarda bulundu:
''Fikirtepe'de şu anda biz 2 parselle anlaşma yaptık. Biri ile yüz 100 diğerinde e yakın anlaşma yaptık. 2 etabında projenin konseptlerini belirledik. İkisi de gerçekten güzel bir çalışma oldu. Fikitepe'de bir anda 20 bin 500 konut devreye girecek burada rekabet daha farklı ,asıl olarak burada yükseliş olması gereken nokta aslında burası.

Fikirtepe bölgenin en değerli lokasyonların bir tanesi o bölge farklı bir enstantane getirecek. Yanlış fiyatlandırma Anadolu Yakasının dengesini bozabilir. Maliyetin çok belli olduğu ve fiyatların belli olduğu bir noktada firmaların çok dikkatli stratejik dikkat eden noktalarda olması gerekiyor. Fikirtepe'de proje yapmak daha fazla bir ustalık gerektiriyor. 4500 dairede biz kural kurucuyuz, ancak Fikirtepe bizim ustalığımızı gösterebileceğimiz bir alan olarak görüyoruz, bu yüzden herkesin ne yapabileceğini anlamaya çalışıyoruz.''

Dumankaya Fikirtepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Dumankaya Fikirtepe Kadıköy'de yer alıyor.

Dumankaya Fikirtepe iletişim bilgileri
444 7 222