Dumankaya Fikirtepe projesi detayları

Kentsel Dönüşüm kapsamında Dumankaya Fikirtepe'de bir proje hayata geçiriyor

Dumankaya Fikirtepe projesi detayları

Dumankaya İnşaat, Fikirtepe projesi için ön talep topluyor. 385 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilecek proje, 450 bin metrekare alan üzerinde kurulacak. Dumankaya Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinde toplam 505 adet daire yer alacak. Dumankaya Fikirtepe projesi 16 dönüm alan üzerinde yer alıyor.
Dumankaya Fikirtepe projesi ile ilgili olarak DumankayaYönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya birtakım açıklamalarda bulundu. Buna göre Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şöyle konuştu:

'Fikirtepe'de şu anda biz 2 parselle anlaşma yaptık. Biri ile yüz 100 diğerinde e yakın anlaşma yaptık. 2 etabında projenin konseptlerini belirledik. İkisi de gerçekten güzel bir çalışma oldu. Fikitepe'de bir anda 20 bin 500 konut devreye girecek burada rekabet daha farklı ,asıl olarak burada yükseliş olması gereken nokta aslında burası.
Fikirtepe bölgenin en değerli lokasyonların bir tanesi o bölge farklı bir enstantane getirecek. Yanlış fiyatlandırma Anadolu Yakasının dengesini bozabilir. Maliyetin çok belli olduğu ve fiyatların belli olduğu bir noktada firmaların çok dikkatli stratejik dikkat eden noktalarda olması gerekiyor. Fikirtepe'de proje yapmak daha fazla bir ustalık gerektiriyor. 4500 dairede biz kural kurucuyuz, ancak Fikirtepe bizim ustalığımızı gösterebileceğimiz bir alan olarak görüyoruz, bu yüzden herkesin ne yapabileceğini anlamaya çalışıyoruz.'

Dumankaya Fikirtepe projesi iletişim
444 7 222