Dumankaya'nın D Planı'nı Barış Dumankaya anlattı

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Değer Dumankaya, D Plan ile ilgili bilgileri paylaştı

Dumankaya tarafından konut sahibi olmak isteyenlere verilen bir hizmet olan "D Planı" lansmanı bugün gerçekleşti. D Planı kapsamında birçok ücretsiz hizmetten fayda sağlayacak olan konut sahipleri, evlerini garantilemiş olacak. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Değer Dumankaya, Emlakwebtv.com ekinine özel olarak "D Planı"nı anlattı.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Değer Dumankaya "Eski evini bize getirin, piyasa fiyatına satın alalım. Ekstra kira ödemeyin, daire teslim ettikten sonra biz size dairenizi teslim edelim diyoruz" dedi. Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: "D Planı kapsamında broşür ve maketten satın alınan ev sonrası, istedikleri gibi olmaz ise cayma hakkını kullanabiliyor. Evi geri alırken de bize verilen para üzerine mevduat faizi koyup veriyoruz müşteri. Cayma hakkında yüzde 2 para kesilirken biz de ise bekleme faizi ile beraber bir para almış oluyor. Bunların dışında kredi taksidi ödeme güvencesi getiriyoruz müşteriye. Burada şöyle bir alternatif sunuyoruz müşteriye; 6 ay boyunca taksiti biz ödüyoruz. Evi teslim aldıktan sonra ödenmeyen krediyi müşteriden geri alıyoruz. İlave 3 yıl teknik hizmet veriyoruz.

Satış ofisi, showroomlardan alınan geri bildirimler sonucunda ortaya çıkan D Planı, Ritim İstanbul, Dumankaya Mozaik, Hi-Fit projesinde geçerli olacak bu hizmet ay sonuna kadar ücretsiz sunulurken daha sonra makul ücret karşılığında müşterilere sunulacak.