“Dünyanın En İyi 101 Suit”inden Biri Seçildi

Le Méridien İstanbul Etiler, Elite Traveler tarafından hazırlanan “Dünya üzerindeki en iyi 101 Suit” listesine girerek “best on the planet” unvanını aldı

“Dünyanın En İyi 101 Suit”inden Biri Seçildi

05 Ağustos 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un her iki yakasına da hakim muhteşem manzarası ile dikkat çeken, şehrin yeni nesil oteli Le Méridien İstanbul Etiler’in ‘Presidential Suit’i, dünyanın tescilli tek jetset yayını olan Elite Traveler tarafından her yıl hazırlanan ve dünya üzerindeki en iyi suit odalar için rehber niteliğindeki listeye girerek “Best On The Planet” unvanını aldı.

Editörler ve derginin ünlü okurlarından oluşan jüri tarafından, lokasyon, dizayn, stil, servis ve konfor kriterleri göz önüne alınarak belirlenen en iyiler listesi dünyanın dört bir yanındaki yeni otellerden oluşuyor.

Le Méridien İstanbul Etiler, bir çok ünlüye, kokteyller, özel VIP yemekler ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor
Bugüne kadar Tarkan ve Kobe Bryant gibi pek çok ünlü ismi ağırlayan Le Meridien İstanbul Etiler’in Presidential Suit’i konaklamaların yanı sıra kokteyller, özel VIP yemekler ve kutlamalar için de ev sahipliği yapıyor.

Le Méridien Istanbul Etiler - Presidential Suit, boğaz manzarasının yanı sıra şık ve sofistike dekorasyonu ile de ilgi çekiyor
Le Méridien Istanbul Etiler'in Presidential Suit’i 258 metrekare daire ve 250 metrekarelik özel terası ile otelin 24. katında yer alıyor. 3 tarafı kesintisiz camlar ile kaplı süit, etkileyici İstanbul ve boğaz manzarasını yanı sıra şık ve sofistike dekorasyonu ile de ilgi çekiyor. Presidential Suit'te bir ana ve ek bir yatak odası, yemek salonu, rahat bir oturma odası ve tam donanımlı bir mutfak sunuluyor.

Le Méridien Istanbul Etiler hakkında detaylı bilgi için: www.lemeridienistanbuletiler.com