Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları'nda ön talep dönemi

Ege Yapı yeni projesi ÇamlıYaka Konakları'nda ön talep toplamaya başladı. Proje, çam ormanının yanı başında, müstakil bahçeli ve teraslı lüks konutlardan oluşacak.

Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları'nda ön talep dönemi

Ege Yapı yeni projesi ÇamlıYaka Konakları için ön talep toplamaya başladı. İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişim potansiyeli yüksek bögelerinden Çekmeköy'de hayata geçirilecek proje, çam ormanlarının yanı başında, lüks teraslı ve müstakil bahçeli konutlardan meydana gelecek. 

Ege Yapı ÇamlıYaka Konakları

Ege Yapı Çekmeköy'de hayata geçireceği ÇamlıYaka Projesi'nde "kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak" sloganıyla ön talep toplamaya başladı. Çam  ormanına komşu arazi üzerinde 19 bin metrekarelik inşaat alanı ile inşa edilecek proje sınırlı sayıda yaşam biriminden oluşacak. Çamlıyaka Konakları müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşacak. Az katlı konutlar şeklinde tasarlanan proje,özgün mimarisi ve üst segment markaların yer alacağı ticari birim alanlarından oluşacak. ÇamlıYaka Konakları ayrıca özel sosyal olanaklara da sahip olacak. 

Lüks site hayatı ÇamlıYaka Konakları'nda 

Ege Yapı'nın daha önce açıkladığı yatırımlar zincirinin önemli bir halkasını daha hayata geçirmek üzere olduklarını söyleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, projenin yüzde 75'lik yeşil alana sahip olacağını dile getirdi. Kabadayı, hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen, bununla birlikte İstanbul'un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bir noktada inşa edildiğini vurgulayarak: "Yatay yapılaşma ile birlikte yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ve sağlıklı yaşam şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı sağlıyor." dedi.

Toplu ulaşımın?nlaşmayı sağlıyor." dedi.

Toplu ulaşımın tro hattı ve üçüncü köprü bölgesine yakınlığı sayesinde, farklı lokasyonlarda iş yaşamını sürdüren insanlar tarafından tercih edilen bir bölge olarak öne çıktığına da dikkat çeken Kabadayı: "Çekmeköy’ün hem yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için çok doğru bir yer olduğuna inanıyoruz. Ön talep topladığımız ve yakın zamanda satışına başlayacağımız yeni projemiz; çam ormanlarının yanı başında, Çekmeköy’ün merkezinde, çok özel bir konumda. " dedi. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı, ÇamlıYaka Konakları'nın kentin içinde ama karmaşanın dışında bir yaşam sunacağını belirterek: "Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacak ÇamlıYaka Konakları ile, bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı gerçek bir yaşam projesini hayata geçireceğiz" şeklinde konuştu.

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: çamlıyaka konakları