Ege Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel hediye

Ege Yapı, 29 Şubat'a kadar Batışehir'de ev veya ticari ünite satın alanlara çift kişilik Barcelona Tatili hediye ediyor.

Ege Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel hediye

Ege Yapı 14 Şubat Sevgililer Günü için özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 29 Şubat tarihine kadar Batışehir'den konut ya da ticari birim satın alanlara çift kişilik Barcelona tatili hediye ediliyor. 

Ege Yapı'dan Barcelona tatili hediyesi
Batışehir'den hemen teslim ev veya ticari ünite satın alan müşterilere özel çift kişilik Barcelona tatili, 7 Mart-30 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. 4 gece 5 gün serecek tatilde şanslı çiftler, 5 yıldızlı bir otelde konaklapacak, rehberlik ve transfer hizmetlerinden yararlanabilecek. Tatil kapsamındaki vize ücretleri, sağlık seyahat sigortası ve 2 kişilik uçak biletleri de Ege Yapı tarafından sağlanacak.

Ege Yapı'dan Sevgililer Günü'ne özel hediye

Batışehir'de 5.000 TL peşinatla daire fırsatı
Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesinde dairelerin satışına 5.000 TL peşinat ve 3.180 TL'den başlayan taksitlerle devam ediliyor. Projede ayrıca 60 ay yüzde 0 faiz avantajları da yer alıyor. Karma yaşamın tüm ayrıcalıklarına yer verilen projede yüksek kira geliri potansiyeliyle de dikkat çekiyor.

Ege Yapı'nın dev 2016 hedefi... Ayrıntılar için tıklayın...

Batışehir Projesi
Konut, rezidans, alışveriş caddesi, okul ve otel gibi uzanımlarıyla Türkiye'de hayata geçirilen ilk karma proje olma özelliği taşıyan Batışehir'de 15 bin kişilik nüfus barınabilecek. Projede yer alan daire tipleri ise 1+0'dan 5+1'e kadar değişim gösterirken, 121 mağazalı alışveriş caddesi ile de her türlü ihtiyacın karşılanmasına olanak tanınıyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir