Ege Yapı'dan sorumluluk projesi: "Doğada İzin Kalsın"

Eye Yapı, "Doğada İzin Kalsın" ismini taşıyan sosyal sorumluluk projesiyle gelecek nesillere eşsiz bir miras bırakmayı hedefliyor

Ege Yapı'dan sorumluluk projesi:

Ege Yapı "Doğada İzin Kalsın" ismini taşıyan sosyal sorumluluk projesinin startını verdi. İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak hayata geçirilen proje, Kemerburgaz Bölgesi Ağaçlı Köyü'nde ormanlık alanların genişletilmesini öngörüyor.

Ege Yapı'dan sosyal sorumluluk porjesi: "Doğada İzin Kalsın"
Proje, hatıra ormanında fidan sahibi olmak ya da bu konuda ortak bilincin oluşmasına katkı sunmak isteyenler "Doğada İzin Kalsın" isimli Ege Yapı Facebook uygulamasına 10 arkadaşını davet ediyor. Gerçekleştirilen 10 davetin kabul edilmesinin ardından kişi, Kemerburgaz Ağaçlı Köyü'ne yapılacak hatıra ormanında bir fidan sahibi olabiliyor. 

Proje ile ilgili bir açıklama yapan Ege Yapı Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Saygın Aksoy, çevreye duyarlı tüm projelere özel değer verdiklerini belirterek:

"Özellikle son dönemde tüm dünyanın dikkat çektiği küresel ısınma ve sayısız birçok konunun, doğal savunucusu ülkemizin nefes aldığı bu kıymetli alanları kurumsal ve bireysel ölçekte desteklemeliyiz. Gelecek nesillere konfor ve güvenle yaşayabilecekleri bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. "  dedi. 

Ege Yapı'nın sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği proje kapsamında, Ağaçlık Köyü Hatıra Ormanı'nda ilk etapta 2.000 adet fidana ulaşılması hedefleniyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı