Ege Yapı'nın Anadolu tanıtımlarını Coldwell Banker üstlenecek

Ege Yapı, geliştirdiği konut projelerinin Anadolu'daki tanıtımı için Coldwell Banker ile el sıkıştı

Ege Yapı'nın Anadolu tanıtımlarını Coldwell Banker üstlenecek

Ege Yapı, geliştirdiği projelerin tanıtımının Anadolu ayağında, gayrimenkul danışmanlık sektörünün Türkiye'deki en önemli markalarından biri olan Coldwell Banker ile anlaştı. 

Ege Yapı-Coldwell Banker ile el sıkıştı
Türkiye'nin 21 farklı şehrinde 100 ofis ile hizmet veren Coldwell Banker, Ege Yapı'nın satışı sürmekte olan ve yakında satışa çıkması beklenen tüm projelerinin Anadolu kentlerindeki satışlarını üstlenecek. Coldwell Banker'in dünyanın 53 farklı ülkesinde ve 3000 binden fazla ofisi ile hizmet verdiğini hatırlatan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, firma olarak hayata geçirdikleri projelerin Anadolu'da talep göreceğinden emin olduklarını söyledi. Kabadayı söz konusu taleplere yanıt verebilmek için Coldwel Banker ile el sıkıştıklarını vurgulayarak:

"110 yıllık uluslararası deneyimi, sektöre yön veren inovatif çalışmaları, kurum kültürü ve kurumsal duruşu ile işbirliği gerçekleştirebileceğimiz çözüm ortağı olarak Coldwell Banker ile çalışmaya başlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz." ifadelerini kullandı"

Coldwell Banker Anadolu ile İstanbul arasında köprü olacak
Anlaşmayla ilgili bir değerlendirme yapan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş da, firma olarak İstanbul projelerini Anadoluya taşıyarak  ülke ekonomisini hareketlendirecek hamleleri hayata geçirmeyi sürdüreceklerini söyledi. Taş: 

"Sahip olduğumuz teknoloji ve inovasyon ile İstanbul'daki büyük projeleri, Anadolu'daki yatırımcı ve müşterilerin ayağına getirmek, böylece Anadolu ve İstanbul arasında bir köprü oluşturmak istiyoruz " dedi

Firma Bilgisi: Ege Yapı