Ege Yapı'nın internet sitesine üstün başarı ödülü

Ege Yapı, kurumsal internet sitesi ile Interactive Media Awards 2016'da ''Gayrimenkul'' kategorisinde ''Üstün Başarı Ödülü''ne layık görüldü

Ege Yapı'nın internet sitesine üstün başarı ödülü

Ege Yapı, kurumsal internet sitesi ile Interactive Media Awards 2016'da ''Gayrimenkul'' kategorisinde ''Üstün Başarı Ödülü''ne layık görüldü. 

Uluslararası firmaların, tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler ile değerlendirildiği Interactive Media Awards 2016'da Ege Yapı, yenilenen web sitesi ve 'semantik' tasarımıyla Üstün Başarı Ödülü aldı. 

Kullanıcıların ilgi alanlarına göre içerik akışı

Ege Yapı'nın digital ajansı ''Smartis Interactiva'' ve Ege Yapı ekibinin çalışmaları ile hazırlanan web sitesi, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişen, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip. Siteyi ziyaret eden kullanıcıları cinsiyet, yaş, bulunduğu lokasyon ve ilgi alanlarına göre analiz eden, 8 farklı profil kurgusuyla her biri için özel içerik akışı oluşturan ve ilgilenebilecekleri projeleri gösteren Ege Yapı web sitesi, firmalar ile kullanıcılar arasında hızlı ve sonuç odaklı iletişim kurma olanağı sağlıyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı