EgeYapı Batışehir'de yüzde 15 peşinatla

Ege Yapı Group, Batışehir projesi için yeni bir satış kampanyası başlattı. Kampanyaya göre, yüzde 15 peşinatla daire sahibi olunabiliyor

EgeYapı Batışehir'de yüzde 15 peşinatla

İstanbul Avrupa Yakası'nın Bağcılar ilçesinde Ege Yapı Group tarafından hayata geçirilen BatıŞehir'de daire teslimleri hemen yapılıyor. Satışları devam eden projede 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar 40 farklı tipte daire seçeneği bulunuyor.

Tem Otoyolu'na cepheli bir konumda yükselen Batışehir Bağcılar'da konut bloklarının yanı sıra 107 mağazalık alışveriş cadddesi, misafirler için şehir oteli hizmeti, Doğa Koleji'nde eğitim hizmeti ve ofis alanları yer alıyor.

EgeYapı Batışehir'in sunduğu olanaklar arasında; concierge hizmetleri, copy center, özel yemek salonları, otopark ve valet parking, arşiv odaları, güvenlik hizmetleri, VIP Lounge, lobi ve danışma, depolama alanları, IT hizmeti mevcut.

EgeYapı Batışehir'de yüzde 15 peşinatla!

BatıŞehir Bağcılar'da satışı devam eden dairelerin alanı 46 metrekare ila 283 metrekare arasında değişiyor. Fiyatları ise minimum 268 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 594 bin TL'ye kadar yükseliyor. Ödeme planına göre;

Tutarın yüzde 15'lik kısmı peşinat olarak verildiği durumda geriye kalan tutar için 60 aya kadar yüzde 0,69 faiz oranı ile vadelendirme yapılabiliyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75'ine kredi kullanıldığında ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

 

Proje Bilgisi: Batışehir