Egeyapı'dan "süper" teklif

EgeYapı Group, finansman desteği ve cazip ödeme sistemiyle Pega Kartal'da ev sahibi olma şansı sunuyor

Egeyapı'dan

EgeYapı Group, finansman desteği ve cazip ödeme sistemiyle Pega Kartal'da ev sahibi olma şansı sunuyor.

Pega Kartal'da cazip ödeme seçenekleri
Yıl sonunda teslim edilecek ve tapuları hazır olan Pega Kartal'da daire sahibi olmak isteyenler, evlerinin peşinatını 3 yılda 3 taksitle rahatça ödüyor.

18 ay finansman desteği
Daire bedeline göre değişkenlik gösteren finansman desteği ile ev sahibi olmak isteyenler dairelerini teslim almadan aylık 4.125-TL'ye varan finansman desteğini "hemen" almaya başlıyor. 18 ay boyunca devam edecek finansman desteği ile birlikte banka kredisi kullanıldığı ödeme planlarında, ev sahibi olmak isteyenlerin kalan ödemelerini ise kira getirileri karşılıyor.

380 bin TL'lik daire 247 bin TL'ye nasıl alınır?
EgeYapı Group ev sahibi olmak isteyenlere 380.000-TL'lik dairenin 247.000-TL'ye nasıl alınabileceğini açıklıyor. Örneğin "yıl sonunda" teslim edilecek 380.000-TL tutarında bir daire sahibi olunduğunda ; peşinat 3 yılda 3 taksitle ödeniyor.

EgeYapı Group aylık 2.000-TL finansman desteğini ise "hemen" vermeye başlıyor. Banka kredisi kullanan daire sahipleri 18 ay boyunca banka kredisi tutarlarını bu finansman desteği ile ödüyor.

Yıl sonunda teslim edilecek projeden daire sahibi olanlar, 18 ay sonunda dairelerini rahatça kiraya verebiliyor ve böylece kalan aylık ödemelerini kira getirileri karşılıyor. Böylece Anadolu Yakası'nın en yenilikçi rezidansından 380.000-TL'lik bir daireyi 247.000-TL'ye almak mümkün oluyor. 

1+1'den 4+1'e geniş daire seçenekleriyle Pega Kartal, sahiplerine konfor ve ayrıcalıklı yaşam sağlamakla kalmıyor, eşsiz kübik yapısı ile İstanbul'un siluetine değer katıyor. Pega Kartal'ın yanı başındaki metroyla sosyal hayatın tüm imkanlarına ulaşılabiliyor, 15 dakika uzaklıktaki Sabiha Gökçen Havaalanı ile dünyaya bağlanılıyor. Dünya'nın en büyük adliye sarayına 5 dakika mesafesiyle İstanbul'un en merkezi lokasyonlarının başında bulunuyor. Sahip olduğu Adalar manzarasıyla İstanbul'un güzelliklerini sahiplerine sunuyor.