Ekobord Flat Yapı Fuarı'nda görücüye çıkıyor

Vefa Holding şirketlerinden Ekobord'un yeni ürünü Ekobord Flat Yapı Fuarı'nda görücüye çıkıyor

Ekobord Flat Yapı Fuarı'nda görücüye çıkıyor

Vefa Holding şirketlerinden Ekobord'un yeni ürünü Ekobord Flat Yapı Fuarı'nda görücüye çıkıyor. 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan 39. Yapı Fuarı'nda yeni ürünü Ekobord Flat'ı tanıtıyor. 

Doğal, boyalı ve desen baskılı seçenekleriyle ürün gamına Ekobord Flat'ı ekleyen Ekobord, cephe sistemleri için daha uzun ömürlü ve ekonomik bir ürün geliştirmiş oldu. Ekobord Flat ile birlikte vidalı, askılı, perşinli ve yapıştırmalı olarak isimlendirilen dört farklı montaj sistemi de geliştirildi. 

Ekobord Flat Yapı Fuarı'nda görücüye çıkıyor

Yüksek çözünürlüklü bir resim cephenin tamamına uygulanabilecek

Sektörde öne çıkan markalar arasında yer alan Ekobord, montajı kolay, estetik ve farklı çeşitlerde yeni nesil fibercement levhalar üretiyor. Ekobord Flat ile ilgili bilgi veren Ekobord Genel Müdürü Ali İhsan Sağlamkaya, ''Ekobord olarak dış cepheler için ürettiğimiz ahşap, taş, çizgi ve sıva desenli fibercement levhalarımız ile sektörde zaten iddialı bir konumdaydık. Yeni ürünümüz düz yüzeyli Ekobord Flat ile cephe sistemleri için çok önemli bir alternatif ortaya koymuş olduk. Ekobord Flat üretim tesisindeki püskürtme yöntemiyle yapılan boyama işlemi sayesinde şantiyedeki boyama işlemini ortadan kaldırdı. Yeni boyama teknolojimizi şantiyedeki boyama işlemi ile kıyaslanamayacak kalitede bir yüzeyin elde edilmesini de sağlıyor. Bunun yanında istenen herhangi bir resim ya da deseni yeni ürünümüzün üzerine uygulayabildiğimiz bir teknolojiye de sahibiz. Bu teknoloji sayesinde yüksek çözünürlüklü bir resmi cephenin tamamına uygulayabiliyoruz.”